Právě teď je 18.12.2018 11:25:13
Seznam přihlášených Tisk Email

Takovéto pěkné kontroly čekají na přihlášené závodníky v lese... :)

Kontrola 2011

O návštěvě bonusové kontroly lze rozhodnout až v průběhu závodu. Někteří závodníci jsou rozhodnuti již předem, čest jejich památce!

Kategorie A

  1. Hynek Urban, SZRSAVSD (plus bonus)
  2. Olda Janeček, MFP8200 (plus bonus)
  3. Petr Hrouda, VBM6900
  4. Miloš Novák, SCP4600
  5. Aleš Balcar
  6. Pavla Vildmonová, LBE7451
  7. Přeček Zdeněk, SCP5200
  8. Jakub Řada, DKP9401
  9. Tomáš Johanovský, neregistrovaný, 1985
  10. Jakub Illner, DKP6601
  11. Magda Horová, VSP5450
  12. Hana Dlouhá, DKP 9450
  13. Jéňa Šváb, VSP5801
  14. Jan Mrázek, SCP8102
  15. Kuba Makovský, TAP8511 (plus bonus)
  16. Jáchym Drnek, ABC1234 (plus bonus)
  17. Ondřej Janovič, SKV5901
  18. Matěj Klonfar
  19. Bohuslav Hamáček, LBE 5000
  20. Vojtěch Hora, PGP8301
  21. Michal Hodek, TAP8808
  22. Eva Tloušťová, SCP6950
  23. David Hanslian, LCE7835
  24. Jan Červák, LCE8001
  25. Tomáš Gregoriades, MKP 8302
  26. Jan Procházka, PGP8206
  27. Martin Šebánek, NER1964

Kategorie B

  1. Libor Forst, MFP6301
  2. Vojtěch Illner, DKP9600
  3. Jan Kabát, EKP 6912
  4. Vašek Šňupárek, DKP9500
  5. Vojtěch Tvrdek, LBE4900
  6. Martin Janda, DOB8002
  7. Daniel Sistek SCP7507
  8. Kateřina Neumannová, PVP9250
  9. Vojtěch Neumann, PVP9400
  10. Renata Neumannová, PVP6650
  11. Lukáš Hýbl, DFT 7501
  12. Mojmír Kopečný
  13. Jana Kožinová, PGP6651
  14. Petr Kožina, PGP6000
  15. Ctibor Sysel, PGP8700
  16. Ondřej Sysel, PGP8302
  17. Tomáš Procházka, SCP8200

Kategorie C

  1. Zavadilová Naďa, SCP5450
  2. sága Řadů, DKP (Lucie, Richard, Jaromíra Řadová)
  3. Karel Hlavatý, SJP4200
  4. Daniela Illnerová, DKP6651
  5. Kateřina Illnerová, DKP9950
  6. Žemla Tomáš, SCP7105
  7. Žemlová Eva, SCP7550
  8. Ivana Mrázková, DKP 5650
  9. Kamila Foglarová, DKP8655
  10. Naďa Foglarová, neregistrovaná
  11. Míla Zmeková, SLP 4451
  12. Hana Březinová
  13. Tomáš Zvarik
  14. Lucka Gabrovská, TAP8854
  15. František Duda, KPY4600
  16. Goj Tomáš, LBE9700
  17. Michael Kalista, LBE9701
  18. Zdenka Křivancová, LBE9450
  19. Luboš Matějka
  20. Irina Matějková
  21. Jana Nedbalová, MFP8050
  22. Dalibor Nedbal, MFP8003
  23. Martin Jelínek, PGP 5103
  24. Libuše Srbová, NER1967
  25. Martin Srb, NER1959
  26. Jindřich Neumann, PVP9900
  27. Čechmánci (Vláďa, Anča, Vašek, OKP5802, PVP0450, PVP0600)
  28. Tereza Páclová, NER1975
  29. Vladimír Pokorný, NER1963
  30. Mrázová Pavla, DCE5550
  31. Natalia Savelieva, NER
  32. Jiřina Burianová,  NER1944
  33. Jitka Píšová, NER1943
  34. Jakub Kolář, LBE 9510
  35. Miroslav Betlach, DKP6300
  36. Petr Svobodný, DKP5800
  37. Eva Svobodná,  DKP5851
  38. Anna Kožinová PGP9300
  39. Marta Bednářová, NER