Přihlášení 2. ročník

Právě teď je 20.08.2018 07:26:43
Přihlášení 2. ročník Tisk Email

Na této stránce bude uveden seznam přihlášených odvážlivců, kteří se nebojí postavit se výzvám a záludnostem staré mapy z roku 1912 a stavitele z roku 1972. Laughing Přihlašovat se můžete klidně v dlouhém předstihu před závodem, abyste ukázali Vašim soupeřům, že si na druhý ročník našeho závodu troufáte. Za přihlášení v dostatečném předstihu budeme vděční, protože můžeme odhadnout předběžný počet účastníků.

Kategorie A

  1. Hynek Urban, kokořínský oddíl přírodních sportů: SZRSAVSD
  2. Aleš Balcar, PHK8602
  3. Kuba Makovský, TAP
  4. Pavla Vildmonová, LBE7451
  5. Pavlína Procházková, LBE6450
  6. Zuzana Procházková, LBE9251
  7. Jakub Illner, DKP6601
  8. Petra  Škáchová, SLP7051
  9. Ondřej Kazda, SJC8202
  10. Tomáš Vaníček, LBE6600
  11. Eva Tloušťová, SCP6950
  12. Jéňa Šváb, VSP5801
  13. Michal Hodek, TAP8808
  14. Pavel Píša, neregistrovaný
  15. Přeček Zdeněk, SCP5200
  16. Matěj Klonfar
  17. Martin Žáček, FSP6803
  18. Ondra Pospíšil, DKP8717
  19. Majka Dlouhá, DKP8756
  20. Hanička Dlouhá, DKP9450
  21. Jiří Fišer, SLP8503
  22. Michal Hlaváč, Stromolezci.cz

Kategorie B

  1. Jana Svobodová, SMB8753
  2. Mojmír Kopečný, TAP6402
  3. Vojtěch Illner, DKP9600
  4. Lenka Mezníková, SJC8484
  5. Král Aleš, CTB7801
  6. Zdeněk Kučera, DKL5601
  7. Vláďa Mezník, LBE6400
  8. Buriánek Jaromír, SCP4700
  9. Martin Gregor, CTB7701

Kategorie C

  1. Tomáš Jíra, ROZ9800
  2. Dana Kavková, SCP6150
  3. Jiří Kavka, SCP5900
  4. Jáchym Víteček, DKP0204
  5. Jan Víteček, DKP7201
  6. Kuba Veselý, LBE9500
  7. Kateřina Procházková, LBE9350
  8. Vlastimil Nový, LBE9300
  9. Jan Picka, PVP7000
  10. František Duda, KPY4600
  11. Petr Losman, PHK 7910
  12. Jitka Píšová, neregistrovaná
  13. Jiřina Burianová, neregistrovaná
  14. Honza Kabát, EKP6912
  15. Honza Hanák, SLA8002
  16. Zavadilová Naďa, SCP5450
  17. Jaromír Schling, SJI4643
  18. Jan Ryjáček, LPM8004
  19. Paul Josef, DCE 4401
  20. Paulová Miroslava, DCE 5250
  21. Michael Kalista, LBE9701
  22. Tomáš Goj, LBE 9700
  23. Zdeňka Křivancová, LBE9450
  24. Václav Šimon,  LBE9100
  25. Eva Tvrdková, LBE5150
  26. Vojtěch Tvrdek, LBE4900
  27. Karel Hlavatý, SJP4200

Kategorie D

  1. Filip Jíra, ROZ0500
  2. Hanna Winklerová, LPM8051
  3. Clara Winklerová, neregistrovaná
  4. Husáková Petra, neregistrovaný
  5. Doubek Petr, neregistrovaný
  6. Petra Doubková, VLI9853