Právě teď je 22.10.2018 12:14:37
Přihlášení 3. ročník Tisk Email

Na této stránce bude uveden seznam přihlášených odvážlivců, kteří se nebojí postavit se výzvám a záludnostem staré mapy z roku 1883 a stavitele z roku 1972. LaughingPřihlašovat se můžete klidně v dlouhém předstihu před závodem, abyste ukázali Vašim soupeřům, že si na třetí ročník našeho závodu troufáte. Za přihlášení v dostatečném předstihu budeme vděční, protože můžeme odhadnout předběžný počet účastníků.

Kategorie A

  1. Aleš Balcar, PHK8602
  2. Ondřej Kazda, SJC8202
  3. František Bartoš
  4. Hynek Urban, SZRSAVSD
  5. Přeček Zdeněk, SCP5200
  6. Hana Dlouhá,DKP9450
  7. Jakub Illner, DKP6601
  8. Pavel Kadlečík, 1961
  9. Petr Losman, PHK 7901
  10. Pavla Vildmonová, LBE7451
  11. David Komín, DFT7401
  12. Martin Fučík, NER1985
  13. Vláďa Hora, VSP5100
  14. Magda Horová, VSP5450
  15. Petr Kučera, MFP7602
  16. Matěj Klonfar
  17. Jakub Řada, DKP9401
  18. Alexandr Kotačka
  19. Daniela Kotačková
  20. Ondra Plašil
  21. Pavlína Procházková, LBE6450
  22. Jan Mrázek, SCP8102
  23. Martin Pekárek,  1972
  24. Martin Žáček, FPS6803

Kategorie B

  1. Jana Svobodová, PHK8753
  2. Jakub Landovský, PGP9601
  3. Jakub Šimon, LBE8801
  4. Honza Kabát, EKP6912
  5. Kuba Veselý, LBE9500
  6. Eva Tloušťová, SCP6950
  7. Mojmír Kopečný, TAP6402
  8. Tomáš Vaníček, LBE6600
  9. Laco Novák, NER1970
  10. Kulmon Petr
  11. Daniel Šístek, SCP7507
  12. Iveta Duchová, LPU8654
  13. Jéňa Šváb, VSP5801
  14. Marek Sterzik
  15. Barbora Sterzikova
  16. Vojtěch Gabriel, ONO8702

Kategorie C

  1. Dana Kavkova, SCP6150
  2. Jiri Kavka, SCP5900
  3. Miloš Novák, SCP4600
  4. Karel Hlavatý, SJP4200
  5. Lenka Kazdová, SJC8484
  6. František Duda, KPY4600
  7. Ivana Landovská, PGP6251
  8. Tomáš Jíra, ROZ9800
  9. Jirka Kohl, KPY6201
  10. Zavadilová Naďa, SCP5450
  11. Vladimír Mezník, LBE6400
  12. Zuzana Hermanová, LPU8752
  13. Urbánková Kateřina, ONO9250
  14. Petr Doubek
  15. Jan Lisý, ONO4201
  16. Petra Husáková
  17. Martin Vrabec, SCP6100
  18. Josef Paul
  19. Jana Misiačková
  20. Jindřich Liška, KPY6701
  21. Ondrej Vrabec, SCP8303
  22. Vladimír John, OLP5502
  23. Jelínek Martin, PGP 5103
  24. Ondřej Kohl, SKOB Kralupy
  25. Buriánek Jaromír, SCP4700
  26. Jiří Štětina, HCE6100
  27. Jiri Fiser, SLP8503
  28. Eva Tvrdková, LBE5150,
  29. Vojtěch Tvrdek, LBE4900
  30. Jaromíra Řadová,  DKP6551
  31. Richard Řada, DKP6701
  32. Kateřina Procházková, LBE9350
  33. Jana Procházková, LBE9950
  34. Vlastimil Nový, LBE9350
  35. Honza Hanák, SLA8002
  36. Jana Malačková, DVP6151
  37. Milan Malačka, DKP0210
  38. Šárka Gabrielová, ONO 5950
  39. Vašek Fanta - osoba 1
  40. Vašek Fanta - osoba 2
  41. Vašek Fanta - osoba 3
  42. Zdenek Fiala, TAP5501